Kerstactie voedselpakketten (december 2004)

januari 2005  |  Acties
closeDit bericht heeft te maken met ons vorige project in het dorp Cotus. Op dit moment concentreert Stichting Steun Roma Roemenië zich op het ondersteunen van Roma-kinderen in de wijk Serbia in het dorp Glodeni. Bij recentere acties of op de pagina Projecten leest u meer over ons huidige werk.

De eerste grote actie van de stichting vond een maand na de oprichting plaats. In een huis-aan-huis verspreide folder konden de inwoners van Jacobswoude kennis maken met onze stichting, het doel en het waarom. Wie mee wilde doen om de gezinnen in Cotus voedselpakketten te geven, moest een rebus oplossen. Ina Kellerman uit Woubrugge won de prijs: een cadeaubon van 50 euro.

Resultaat:
Honderden mensen reageerden en dankzij dit geld kregen de Roma in Cotus eten om de wintermaanden door te komen.

Op dit bericht kan niet meer gereageerd worden.